Автор Тема: Евроинтеграция или очередное покращення?  (Прочитано 2017 раз)

Оффлайн jekan

  • Лесной брат
  • егерь
  • ******
  • Сообщений: 1694
  • Репутация: +53/-1
  • Авто: Citroen Berlingo 2005г. 1.4i + ГБО Zavoli
  • Имя: Евгений
  • Расположение: Академгородок, Нейтральные воды
Ввезення до України авто старше п'яти років з 2016 року буде заборонено - Асоціація автоімпортерів
З 1 січня 2016 року, згідно з підписаною угодою з ЄС, в Україну заборонено ввезення автомобілів, які не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, тобто старше 5 років.


Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.
"З підписанням угоди з ЄС Україна взяла на себе зобов'язання, що з 1 січня наступного року в Україні буде заборонено ввезення автомобілів, які не відповідають екологічним стандартам Євро-5", - сказав Назаренко.
За його словами, стандарт було введено в Європі в 2009 році, і він забороняє імпорт автомобілів, що були в користуванні більш як 5 років.
"В угоді з ЄС ми підписали ці умови, і скасувати цей закон ми вже не можемо", - сказав Назаренко.
Він відзначив, що з 1 січня 2014 року до 1 січня 2016 року в Україні діє екологічний стандарт Євро-4.


Довідка УНІАН. Євро-4 - екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів, введений в Євросоюзі в 2005 році. Сертифікат Євро-4 підтверджує відповідність автомобіля чи будь-якого іншого транспортного засобу європейським екологічним стандартам, основним показником якого є рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин - вуглекислого газу, оксидів азоту і вуглеводнів тощо.
Євро-5 - стандарт обов'язковий для всіх нових вантажних автомобілів, що продаються в Євросоюзі, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів - з 1 вересня 2009 року. Норми за викидами: СН до 0,05 г/км, CO до 0,8 г/км і NOy до 0,06 г/км.
Оскільки реальна дія екологічного стандарту Євро-5 в країнах Євросоюзу та США встановилася в 2009 році, відповідно, автовиробники почали випуск автомобілів, які відповідають новим правилам, після вересня 2009 року. Для автомобілів, які не відповідають класу Євро-5, необхідно буде обов'язкове переобладнання двигуна.
Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/transport/1072721-vvezennya-do-ukrajini-avto-starshe-pyati-rokiv-bude-zaboroneno-z-2016-roku-asotsiatsiya-avtoimporteriv.html


Толковый выбор приходит с опытом, к нему приводит выбор бестолковый.